Individuálny tréning

Okrem skupinových kurzov v rámci Skialp školy s našimi inštruktormi ponúkam aj možnosť vybehnúť si na tréning so mnou. Počas približne 4 hodín Ťa naučím to najlepšie z môjho know-how.

Ako to prebieha?

V predstihu pred samotným tréningom skonzultujeme výstroj, výzbroj a úroveň kondície. Predpoklad je, že už máš niečo odšlapané a nerobí ti problém zlyžovať bežný voľný terén. Pokiaľ máš skúsenosť s pretekmi, prípadne sa na ne chystáš, tak o to lepšie.

Počas tréningu si komplexne prejdeme Tvoju techniku šlapania. Povenujeme sa výstupu po upravenom podklade rôzneho sklonu a tiež technikám výstupu vo voľnom teréne vrátane otočiek a traverzov. Dostaneš okamžitú spätnú väzbu a zapracujeme na zlepšení. Ďalej Ťa naučím robiť bleskové prezúvačky, strhávať pásy naraz, manipulovať s lyžami na batohu a rýchlo, ale zároveň bezpečne lyžovať v akomkoľvek teréne... Ak budeš chcieť predebatujeme koncepčne tréning, stravu, prípadne akúkoľvek tému, ktorá Ťa zaujíma...  Každú otázku zodpoviem tak, ako budem najlepšie vedieť.

Môj čas počas zimy je hodne limitovaný a preto aj cena takéhoto sparingu začína od 300€ vyššie, podľa lokality kam sa vyberieme.

Pokiaľ máš ešte stále záujem rovno ma kontaktuj a dohodneme detaily.

sparing skialp siarnik