Výsledky

Leto 2019

Dátum / DateVýsledok / ResultPreteky / Race
08.06.1.Red Bull 400 Liberec (CZ)
15.06.2.Pachova cyklovačka Hybe (SVK)
27.07.7.Tatranská šelma Vertical (skrátená trať) (SVK)
03.08.2.Red Bull 400 Štrbské pleso (SVK)

Zima 2019

Dátum / DateVýsledok / ResultPreteky / Race
15.12.7. skimo in extreme relayRise & Fall (Mayrhofen - AUT)
11.01.10. MarathonMountain Attack - Saalbach (AUT)
15.01. - 17.02.38. sprint
29. individual
HOCHKÖNIG-ERZTROPHY - ISMF World cup (AUT)
23.01. - 24.01.28. individual
26. vertical
Font Blanca - ISMF World cup - Andorra
02.02-03.02.20. individual
24.sprint
La Grande Trace - ISMF World cup SuperDevoluy (FRA)
09.02.-10.02.1. individual
1. vertical
Hore-dole Derešom - SVK Championship
15.02.-17.02.8. team race (w/t Marc Hochstafll)Transcavallo (ITA)
23.02.1. individualMalinô Brdo - SVK cup
02.03.1. individualPolar SkiTour Zawoja (POL)
10.03.-15.03.24. sprint
24 individual
33. vertical
15. team w/ Boris Obergries
ISMF World Championship Villars (CH)
21.03.-23.03.1. team race (w/Matus Danko)Bokami Západných Tatier
30.03.2. long distance individualChopok 3000+
31.03.1. winter triatlon (XC-Skimo-DH)Sprint winter triatlon Jasná
03.04. - 06.04.20. sprint race
18. vertical race
28. individual race
ISMF World cup final- Madonna di Campiglio (IT)
13.04.1. skimo part in extreme relayHochkar challenge (AT)
24.05 - 25.05.5. sprint
3. vertical
Gangshika skimo masters (CN)

Leto 2018

Dátum / DateVýsledok / ResultPreteky / Race
26.05.2.Red Bull Goni Pony
Kranjska Gora
07.07.7.Val Resia VK
20.07.28.Dolomyths VK
22.07.10.Col de Lana VK
28.07.4.Tatranská Šelma Vertical
04.082.Cross Duathlon Malinô Brdo
11.08.3.Red Bull 400 Štrbské Pleso
12.082.Sprint Triathlon Jasná
18.08.2.Vysokohorský duatlon o cenu Žiarskej chaty
25.08.18.Red Bull 400 World Championship - Bischofshofen
29.08.3.Liptovský kŕč
15.09.1.Horská časovka Smrekovica

Zima 2018

Dátum / DateVýsledok / ResultPreteky / Race
22.12.2. vertical
2. sprint
Schonleiten trophy vertical - AUT cup
06.01.1. individualNoc tuleních pásov Vaľčianska dolina
13.01.1. individualRallye Červenec SEP
20.01.1. individualGrand tour Tatranská Lomnica
27.01.3. individualJezersko - Slovenski pokal v turnem smučanju
02.02.-04.02.2. sprint (AUT champs)
5. vertical
9 individual
HOCHKÖNIG-ERZTROPHY - ISMF European Series, Alpen cup (AT)
08.-09.02.36. individual
32. vertical
ISMF World Cup - Puy Saint Vincent
17.02.1. individualHore-dole Derešom
22.-25.02.37. sprint
33. individual
16. vertical
ISMF European Champs Etna Nicolosi
13.-16.03.
19. team race
Pierra Menta (+Matúš Danko)
22.-24.03.
1. team raceBokami Západných Tatier (+Dominik Sádlo)
31.03.1. vertical (course record)Veľkonočný vertikál Malinô Brdo
31.03.
1. jednotlivci
Winter sprint triathlon Jasná
05.-07.04.19. sprint
37. individual
ISMF World cup final Madonna di Campiglio (ITA)
20.04.1. individual62 Scialpinistica Monte Canin (ITA)
28.04.7. team raceTour du Grand Paradis (IT) (+Peter Volnár)

Leto 2017

UmiestneniePreteky
2.Nízkotatranská tour - časovka do vrchu
3.Beh na Kľačiansku Maguru
3.Beh na Sinú
2.Cykločasovka na Háj-Nicovô
1. jednotlivciSKY Duatlon Kráľova hoľa
1. dvojice
(rekord cyklo úseku)
Cross Duatlon Malinô Brdo
1. jednotlivciVysokohorský duatlon o cenu Žiarskej chaty
2.MTB časovka na Kubínsku hoľu
1. jednotlivci (rekord trate)Horský duatlon Kráľ Poľany
3. absolútne
Beh do Choča
1.
Časovka na Smrekovicu
7.Storžič Vertikal kilometer (SLO)
19. (35:04 m)Vertical KM du Grand Serre (FR)

Zima 2017

UmiestneniePreteky
3. individualBobrovec - Stredoeurópsky pohár
3. sprintMalino skialp sprint - Slovenský pohár
1. individualKubínska hoľa
30. sprint, (9. U23)World Cup Cambre d'Aze (FR)
12. sprint
11. individual
Ergan World Cup (TUR)
1. individualKrížna - Slovenský pohár
39. individual, (11. U23)
15. team (+Matúš Danko)
24. sprint, (9. U23)
32. vertical, (9. U23)
11. relay
World champs Transcavallo (ITA)
1. individualSpindleruv Mlyn (CZ) - Stredoeurópsky pohár
2. individual
Memorial Oppenheimpa (PL) - Stredoeurópsky pohár
1. team race (+Matúš Danko)
Bokami Západných Tatier
3. individualPuchar KW Zakopane (PL)
2. skialp
Liptov Ride
1. individualMaratón Chopok - finále Slovenského pohára
1. individualMemorial Malinowskiego Zakopane (PL)
1. overalCelkové poradie Slovenského pohára
1. overalCelkové poradie Stredoeurópskeho pohára

Leto 2016

UmiestneniePreteky
1. jednotlivciSKY duatlon Kráľova Hoľa
2.Beh na Chatu pod Chlebom
4.Beh na Slavkovský štít
2. jednotlivciVysokohorský duatlon o cenu Žiarskej chaty
3.MTB časovka na Kubínsku hoľu
3.Beh do vrchu Srdiečko-Chopok
2. absolútne
Časovka na Štrbské pleso
1.
Časovka na Smrekovicu
2.Duatlon o cenu Mikulášskej chaty
44.Limone extreme vertical - world series final (IT)
2."Choď ako môžeš" - Bobrovecký beh do vrchu

Zima 2016

UmiestneniePreteky
2. sprintŠprint Bíla (CZ) - Stredoeurópsky pohár
7. verticalMountain Attack
3. individualRallye Červenec Stredoeurópsky pohár
1. team (+Jozef Hlavčo)Puchar Pilska Stredoeurópsky pohár (PL)
2. individualMČR Špindlerův Mlýn (CZ)
2. individualRokytnice n. Jizerou (CZ)
33. individual, (14 .U23)
33. vertical (7. U23)
31. sprint (13. U23)
ISMF European champs -SALVAN Les Marecottes (CH)
1.šprint Malinô
24. sprint (9.U23).
40. individual (9.U23)
ISMF World cup TRANSCAVALLO
3. team race (+Vladimír Jambrich)
Bokami Západných Tatier
2. skialpLiptov ride
2. verticalVeľkonočný vertical Malinô Brdo
2. verticalChopok Vertical - Stredoeurópsky pohár
2.Celkové poradie Stredoeurópskeho pohára (SEP)
2.Celkové poradie Slovenského pohára
2.Celkové poradie
Českého pohára

Zima 2015

UmiestneniePreteky
8. individualBobrovec - Stredoeurópsky pohár
6. individualMalino Brdo Nigh skialp challenge skialp sprint - Slovenský pohár
5. individualDonovaly night work
1. sprintJahodná skialp šprint
63. individual, (16. U23)
35. sprint, (13. U23)
44. vertical, (12. U23)
World champs Verbier (CH)
11. individualKrížna - Slovenský pohár
37. sprint, (10. U23)World Cup Marmotta Trophy (IT)
10. individualSučany - Slovenský pohár
1. team race (+Jozef Hlavčo)
Maratón Vysoké Tatry
6. overalCelkové poradie Slovenského pohára

Zima 2014

UmiestneniePreteky
1.Skialp fun race Štrbské pleso
2. openNoc tuleních pásov Valčianska dolina
1. junioriMalinô Brdo Slovenský pohár
13. vertical JuniorsISMF World cup Les Diablerets (CH)
1. openMalá Fatra
2. juniori 20 km voľneMSR beh na lyžiach Štrbské Pleso
3. juniori 10 km voľneMSR beh na lyžiach Skalka Kremnica
1. junioriChopok Vertical - Slovenský pohár
1. overalCelkové poradie Slovenského pohára juniorov

Partneri